Понеділок, 2019-08-19, 3:08 PM
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Медична скарбниця

Лікувальна фізична культура (ЛФК)

Лікувальна фізкультура — це комплекс засобів, форм і методів фізичної культури, які застосовують до хворої або ослабленої людини з лікувальною і профілактичною метою.

У лікувальній фізкультурі широко вико­ристовують такі форми, як гігієнічна і лікувальна гімнас­тика, ігри, загартовування сонцем, повітрям, водою, елементи спорту — плавання, дозоване веслування, лижі, екскурсії, туризм.

Особливістю методу лікувальної фізкультури є активна участь хворого в лікувально-відновному процесі.

Лікувальна фізкультура має загальнотонізуючий вплив на організм. Вона сприяє якнайшвидшій... Читати далі >>

 

Вітамінні весняні напої

З приходом весни збільшується потреба людського організму у вітамінах та мікроелементах. Пов’язано це передусім зі збідненим на вітаміни «зимовим» харчуванням, а також зміною біоритмів у організмі з настанням весняної пори. Тому рекомендую використати натуральну сировину для поповнення резервів у вигляді напоїв.

1. Напій з шипшини

Жоден лимон не перевершить шипшину за вмістом вітаміну С. Тому відвар з неї - прекрасний засіб для профілактики весняних застуд. У цьому далекого родича троянди також багатство вітамінів К, Р і цілий ряд вітамінів групи В. Вдосталь також калію, марганцю, заліза, каротину. Заллємо літрою води... Читати далі >>

 

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz