Субота, 2018-04-21, 4:16 PM
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Медична скарбниця
Головна » 2014 » Грудень » 23 » Церебрум композитум Н
10:07 AM
Церебрум композитум Н

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЦЕРЕБРУМ КОМПОЗИТУМ Н

(CEREBRUM COMPOSITUM N)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин без запаху;

склад: 2,2 мл містять Сerebrum suis D8 – 22 мг, Embryo suis D10 – 22 мг, Hepar suis D10 – 22 мг, Placenta suis D10 – 22 мг, Kalium phosphoricum D6 – 22 мг,                   Selenium D10 – 22 мг, Thuja occidentalis D6 – 22 мг, Strychnos ignatii D8 – 22 мг, Bothrops lanceolatus D10 – 22 мг, Acidum phosphoricum D10 – 22 мг, Cinchona pubescens D4 – 22 мг, Sulfur D10 – 22 мг, Kalium bichromicum D8 – 22 мг, Gelsemium sempervirens D4 – 22 мг, Ruta graveolens D4 – 22 мг, Arnica montana D28 – 22 мг, Aesculus hippocastanum D4 – 22 мг, Manganum phosphoricum D8 – 22 мг, Magnesium phosphoricum D10 – 22 мг, Semecarpus anacardium D6 – 22 мг, Conium maculatum D4 – 22 мг, Medorrhinum-Nosode D13 – 22 мг, Hyoscyamus niger D6 – 22 мг, Aconitum napellus D6 – 22 мг, Anamirta cocculus D4 – 22 мг, Ambra     grisea D10 – 22 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

 

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

 

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат регулює процеси збудження та гальмування в ЦНС, чинить ноотропну, метаболічну, седативну, антидепресивну, анксіолітичну дію; виявляє ангіопротекторний, венотонізуючий та судинорозширювальний вплив на церебральні судини; має імуномодулюючий та спазмолітичний ефект. Знеболювальна активність пов’язана з відновленням роботи антиноцицептивної системи. Дія препарату базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного, мінерального та тваринного походження, які входять до складу препарату.

Фармакокінетика. Для гомеопатичних препаратів не визначається.

 

Показання для застосування. Комплексне лікування захворювань нервової системи функціонального та органічного походження: підвищеного психічного напруження, дратівливості, невротичних реакцій, станів після фізичного та психічного виснаження; симптомів тривоги та рухового занепокоєння; струсу головного мозку, енцефалопатій різного походження; психозів, абстинентного синдрому та алкогольного делірію; затримки розумового та фізичного розвитку у дітей, неврозів, депресій; нейроциркуляторної дистонії, стану після інсульту, артеріосклерозу; дитячого церебрального паралічу, хвороби Паркінсона, розсіяного склерозу, розладів пам’яті, у т.ч. геріатричних змін.

 

Спосіб застосування та дози.

Разова доза: дорослим і дітям віком від 12 років − 2,2 мл, дітям віком до 1 року − 0,4 мл, від 1 до 3 років − 0,6 мл, від 3 до 6 років − 1 мл, від 6 до 12 років − 1,5 мл.

Застосовувати разову дозу 1 − 3 рази на тиждень у вигляді внутрішньом’язових, підшкірних, внутрішньошкірних, внутрішньовенних (струминно) ін'єкцій, а також в акупунктурні точки або перорально (розчинити разову дозу в 5 − 10 мл води та випити, затримуючи на декілька секунд у роті).

При лікуванні дітей вміст ампули набирають в інсуліновий шприц, разову вікову дозу застосовують у вигляді внутрішньом’язових та підшкірних ін'єкцій або капають у рот, розчинивши в 5 мл води, залишки зберігають у шприці в темному місці при кімнатній температурі та приймають разову вікову дозу перорально в зазначений час.

Курс лікування – 3 – 6 тижнів.

 

Побічна дія. Внаслідок індивідуальної чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції шкіри.

 

Протипоказання. Не відомі.

 

Передозування. Не відзначалось.

 

Особливості застосування. Питання про доцільність застосування препарату вагітними та жінками, які годують груддю, вирішується індивідуально з урахуванням співвідношення ризик/користь.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у зовнішній картонній коробці при температурі від 15 оС до 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці!

Термін придатності − 5 років.

 

Умови відпуску. За рецептом.

 

Упаковка. 5 ампул та 100 (5х20) ампул по 2,2 мл у картонній коробці.

 

Виробник. Біологіше Хайльміттель Хеель ГмбХ.

 

Адреса. Д-р Рекевег-штрасе 2-4, 76532 Баден-Баден, Німеччина.

Переглядів: 282 | Додав: GAL | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz