Четвер, 2024-12-26, 11:05 AM
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Медична скарбниця
Головна » 2014 » Листопад » 24 » Фарковіт В12
11:45 AM
Фарковіт В12

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ФАРКОВІТ В12

(FАRСОVІТ В12)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: м'які капсули, довгастої форми, виготовлені з желатину з непрозорою двокольоровою оболонкою, пофарбовані в темно-рожевий колір з одного боку та коричневий – з іншого, з желеподібним вмістом жовтувато-коричневого кольору;

склад: 1 капсула містить:

вітаміну В1 (тіаміну нітрату) - 2 мг;

вітаміну В2 (рибофлавіну) - 1 мг;

вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) - 2 мг;

вітаміну В12 (ціанокобаламїну) - 10 мкг;

Са-D (пантотенату) - 5 мг;

нікотинаміду -10 мг;

інозитолу - 50 мг;

оротової кислоти - 20 мг;

фолієвої кислоти - 0,5 мг;

D(+) біотину - 0,1 мг;

екстракту артишоку - 50 мг;

сафлорової олії - 150 мг;

есенційних фосфоліпідів - 10 мг;

допоміжні речовини:   соєва  олія,   соєва  олія   гідрогенізована,  рослинна  олія частково гідрогенізована, бджолиний віск, соєвий лецитин 45 %, етил ванілін, ванатон; оболонка: желатин, сорбітом (70% кристалізований), гліцерин (85%), натрію етил-гідроксибензоат, натрію пропіл-гідроксибензоат, заліза оксид червоний (Е172), заліза оксид чорний (Е172), кошеніль червона (Е120), діоксид титану (Е171), вода.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Комплекс вітамінів групи В з іншими речовинами. Код  АТС А11АВ.

Фармакологічні властивості. Вітамін В1 – необхідний коензим у метаболізмі вуглеводів і передачі нервового імпульсу.

Вітамін В2 є  частиною ФМН і ФАД (флавінмононуклеотид і флавінаденіндинуклеотид), необхідних переважно для обміну речовин.

Вітамін В6 необхідний у ферментах, що беруть участь в обміні речовин, а також для синтезу нейротрансмітерів і гемоглобіну.

Вітамін В12 функціонує як коензим у синтезі нуклеїнових кислот і разом із фолієвою кислотою залучається у метаболічні процеси. Пантотенат функціонує в першу чергу як частина коензиму А і бере участь у продукції гормонів і антитіл. Нікотинамід є частиною кофакторів НАД (Н) і НАДФ (Н) і частиною фактора толерантності до глюкози. Інозитол потрібний для відновлення клітин печінки, має ліпотропну дію. Крім того, він сприяє зменшенню вмісту холестерину в крові та печінці за рахунок утворення     інозитомістких фосфоліпідів, які запобігають формуванню макромолекул жирів та холестерину.

Оротова кислота (урацил-6-карбонова кислота) - натуральний компонент, який є в молоці, печінці та дріжджах, сприяє формуванню субстрату для біосинтезу піримідинових нуклеоїдів, речовин, необхідних для запобігання різним захворюванням печінки.

Артишок має жовчогінну та сечогінну дії, знижує вміст сечовини у крові, нормалізує обмін речовин, збільшує синтез коферментів у гепатоцитах, нормалізує обмін ліпідів і холестерину. Артишок також проявляє гепатопротекторні властивості та захисну дію щодо паренхіми печінки і нирок при антибіотикотерапії.

Фолієва кислота: необхідна для клітинного поділу й у метаболічних процесах разом із вітаміном В12.

Біотин (вітамін Н) – необхідний для синтезу вищих жирних кислот і щавлевооцтової кислоти, у такий спосіб впливає на ліпідний та вуглеводний обмін. Окрім цього, біотин бере участь в синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот і нуклеотидів.

Сафлорова олія багата на поліненасичені жирні кислоти.

Фосфоліпіди є основними структурними елементами оболонок клітин і клітинних  органел. Вони беруть участь у диференціації, поділі і регенерації клітин, сприяють  регенерації субклітинних і плазматичних мембран, реактивують порушені мембранно-зв`язані ферментні системи і рецептори, збільшують детоксикаційну здатність печінки і  таким чином нормалізують її функцію.

Фармакокінетика. Дослідження не проводились.

Показання для застосування. Ураження печінки, які виникли внаслідок токсичних отруєнь, інфекційного гепатиту, ураження паразитами, хронічного алкоголізму, діабету, гіпотиреозу, тиреотоксикозу.

Препарат застосовують як допоміжне лікування при гіпертензії, атеросклерозі, ожирінні, захворюваннях шкіри.

Спосіб застосування та дози. Дорослим внутрішньо по 1 - 2 капсули тричі на день після їди. Тривалість лікування 1-2 місяці.

Побічна дія. При застосуванні препарату можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, обтураційна жовтяниця, виражена печінкова недостатність, гострі гепатити, гостра печінкова недостатність, ІІІ триместр вагітності, період лактації.

 Передозування. При застосуванні рекомендованих доз - не відзначене.

Особливості застосування. При виявленні побічної дії препарат треба відмінити. За необхідності можна призначати вагітним у І і ІІ триместрах.

Немає даних щодо застосування препарату в дитячому віці.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не приймати одночасно з іншими лікарськими засобами, які містять вітаміни.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі 15-25ºС. Термін придатності - 3 роки.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. 24 капсули в упаковці.

Виробник. Фарко.

Адреса. Р.О.Вох №: 12 Sidi Gaber, Александрія, Єгипет.

Переглядів: 744 | Додав: GAL | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz