Субота, 2018-04-21, 4:11 PM
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Медична скарбниця
Головна » 2014 » Грудень » 5 » Фарматекс (таблетки)
11:48 AM
Фарматекс (таблетки)

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ФАРМАТЕКС

(РНАRМАТЕХ)

 

Загальна характеристика:

міжнародна назва: benzalkonium;

основні фізико-хімічні властивості: круглі плоскі таблетки білого кольору з невеликим отвором у центрі;

склад: 1 вагінальна таблетка містить 20 мг бензалконію хлориду;

допоміжні речовини: натрію бікарбонат, лактоза, двоокис кремнію гідратований, целюлоза мікрокристалічна, макрогол 6000, кислота лимонна безводна, магнію стеарат.

Форма випуску. Таблетки вагінальні.

Фармакотерапевтична група. Контрацептиви для місцевого застосування.

Код АТС G02В В01**.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Бензалконію хлорид є четвертинним амонієм, який має властивості сперміциду та антисептика. Його контрацептивна дія пов’язана зі здатністю руйнувати мембрани сперматозоїдів.

Препарат має також антисептичну й протимікробну дію та знижує ризик зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом; проявляє активність відносно гонококів, хламідій, трихомонад, ентерококів, коринебактерій, стафілококів, грибів роду Candida, вірусу герпесу типу II, цитомегаловірусу й ВІЛ.

Не впливає на гормональний фон і нормальну мікрофлору піхви (у т. ч. на паличку Дедерлейна).

Фармакокінетика. За результатами багатьох досліджень встановлено, що препарат не проникає в плазму крові та грудне молоко (при застосуванні в рекомендованих дозах) унаслідок відсутності абсорбції бензалконію хлориду слизовою оболонкою піхви. Це свідчить про те, що дія препарату є виключно локальною.

 

Показання для застосування. Місцева контрацепція. Цей засіб контрацепції можуть застосовувати всі жінки репродуктивного віку.

Застосування Фарматексу особливо доцільне:

  • якщо існують тимчасові чи постійні протипоказання для пероральної контрацепції чи внутрішньоматкової спіралі, наприклад, після пологів, у період годування груддю, після переривання вагітності та в період менопаузи;
  • при необхідності епізодичного запобігання вагітності (нерегулярне статеве життя);
  • при застосуванні пероральної контрацепції, якщо жінка забула чи спізнилась прийняти таблетку (в цьому випадку потрібно додатково використовувати Фарматекс у будь-які дні циклу), а також при одночасному застосуванні деяких ліків (наприклад, нестероїдних протизапальних засобів);
  • у період заміни спіралі або перерви в прийомі гормональних контрацептивів;
  • як допоміжний засіб при бар'єрній контрацепції (піхвова діафрагма) чи наявності внутрішньоматкової спіралі.

Спосіб застосування та дози. Змочіть вагінальну таблетку Фарматекс водою.

 

Введіть таблетку лежачи, оскільки в цьому положенні її найлегше ввести углиб піхви. До початку статевого акту дочекайтесь повного розчинення таблетки (10 хв.).

Дія препарату починається через 10 хв. після введення та триває мінімум 3 год. У разі повторного статевого акту необхідно ввести наступну таблетку (незалежно від терміну, що минув після попереднього введення препарату). Кількість таблеток, яку можна використати протягом доби, не обмежена.

Побічна дія. Під час застосування Фарматекс згідно з показаннями, ризик розвитку побічних ефектів мінімальний, але у пацієнтів із підвищеною чутливістю до бензалконію хлориду, можуть з’явитися алергічні реакції. У випадку їх виникнення слід припинити використання Фарматексу.

Протипоказання. Підвищена чутливість (алергічні реакції або подразнювальна дія) до компонентів препарату. Неможливість правильного використання вагінальних таблеток особами з порушеннями психіки та особами, які не допускають будь-яких втручань на статевих органах, або неспроможними зрозуміти та погодитися із цим типом контрацепції.

Передозування. Випадків передозування не виявлено.

Особливості застосування.

Бензалконію хлорид руйнується милом, тому таблетки Фарматекс не сумісні з милом, навіть у мізерних кількостях. Однак одразу після статевого акту та протягом 2-х год. до та 2-х год. після статевого акту допускається проведення зовнішнього туалету з використанням чистої води або пінного засобу Фарматекс, який не містить мила та сумісний із місцевими контрацептивами Фарматекс. Спринцювання піхви, а також миття у ванні або у водоймі можливе не раніше ніж через 2 год. після статевого акту, з метою запобігання вимиванню препарату водою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування таблеток Фарматекс та інших внутрішньовагінальних засобів не рекомендується, оскільки можливе зниження активності препаратів.

Умови  та термін  зберігання.  Термін придатності – 2 роки.  Зберігати при температурі 15 – 25 оС у місці, недоступному для дітей.

Не використовувати засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови відпуску. Без рецепта.

Упаковка. 12 вагінальних таблеток у поліпропіленовій тубі в картонній коробці.

Виробник. Вироблено на заводі Іннотера Шузі. – L’Isle Vent 41150 Chouzy-sur-Cisse - France.

Заявник.  Лабораторія Іннотек  Інтернасьйональ (Франція).

Адреса. Лабораторія Іннотек Інтернасьйональ. 7-9, avenue Francois Vincent Raspail - 94110, Arceuil - France.

Представництво Лабораторії Іннотек Інтернасьйональ в Україні:

02099, Київ, вул. Російська, 64, офіс 2, т./ф. 5010857.

Переглядів: 306 | Додав: GAL | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz