Субота, 2021-02-27, 10:02 AM
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Медична скарбниця

Гігієнічна, токсикологічна та інші класифікації ОР

Гігієнічна класифікація заснована на кількісній оцінці токсичної небезпеки речовин за встановленими критеріями загальнотоксичної та подразливої дії отрут. У цій класифікації всі шкідливі речовини за ступенем впливу на організм поділяють на чотири класи:

I-надзвичайно небезпечні;

II-високонебезпечні;

III-помірно небезпечні;

IV-малонебезпечні.

Токсикологічна класифікація має найбільше значення для клінічної токсикології. У ній хімічні речовини поділяються за... Читати далі >>


Хімічна та практична класифікація отруйних речовин

У народному господарстві та побуті використовується дуже велика кількість хімічних речовин, що мають реальну і потенційну небезпекудля людини, тварин і рослин. При цьому характер їх біологічного впливу на організм надзвичайно різноманітний. При цьому для більш конкретної характеристики шкідливої ​​дії виділяють певні групи речовин або які-небудь ознаки та критерії їх впливу на організм. У силу цього розроблено декілька видів класифікації ОР, що відображають зв'язок між окремими фізико-хімічними або іншими властивостями речовин і проявами їх токсичності.

Хімічна класифікація передбачає поділ отруйних речовин на органічні, неорганічні і елементоорганічні. У відповідності з цим ОР можуть бути розділені на наступні основні групи:

- Вуглеводні насичені і ненасичені;

- Галогенопохідні вуглеводнів... Читати далі >>


Наркологія в процесах пошуку істини

Наркологія (грец. narke - заціпеніння logos - вчення). Розділ медицини спрямований на вивчення наслідків споживання наркотиків і лікування наркоманії.
Наркологія молода наука і є розділом психіатрії.
За своє існування наркологія намагалася застосовувати багато різних методик.
Наркологія вивчає наслідки вживання наркотиків, наркологія приходить до тих або інших висновків і рішень, і не завжди ці рішення і методи, які застосовує наркологія, бувають правильними.
Спрямована на лікування, наркологія часто не тільки не позбавляла від наркотичної залежності, а приводила до нової залежності від інших наркотичних препаратів. І це наркологія?
Наркологічна допомога
Що ж таке наркологія? Які методи використовує наркологія? Яким чином наркологія лікує наркоманів?
Наркологія порівняно молода наука. Наркологія використовує в своїх методах... Читати далі >>


Токсикоманія, в чому криється небезпека?

Одним із найбільш небезпечних видів наркоманії є токсикоманія. Цей вид хвороби викликає серйозне руйнування організму і сильну залежність, і відрізняється від наркоманії лише в юридичному аспекті. Токсикоманія викликається рядом речовин, які не віднесені Міністерством охорони здоров’я до групи наркотиків, і на неї не поширюються правові та кримінальні акти, що діють по відношенню до наркоманів.
Токсикоманія за останні двадцять років набула характеру епідемії. Токсикоманія – це вдихання «летких наркотично діючих речовин» (ЛНДР). Особливого поширення вона набула серед дітей та підлітків. Щорічно сотні, а то і тисячі дітей та підлітків з поліетиленовими кульками на голові вирушають у інший світ. Середній вік токсикоманів складає 8-15 років. Якщо поглянути на масштаби поширення токсикоманії та ті незворотні руйнування, які вона викликає у дитячому організмі і психіці, то можна говорити про загрозу майбутньому нації.

Наркотичне сп’яніння настає відразу після... Читати далі >>

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz