Субота, 2021-02-27, 10:41 AM
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Медична скарбниця

Імунітет при туберкульозі

Імунітет - це спосіб захисту організму від живих тіл і речовинщо несуть на собі ознаки генетично чужорідної інформаціїІмунітет - це захист від чужорідного, здатність розпізнавати його для збереження гомеостазу організму.

Імунітет при туберкульозі істотно відрізняється від імунітету при інших інфекціях. Інфікування мікобактеріями туберкульозу не завжди супроводжується розвитком захворювання, що свідчить про наявність природної стійкості до них (природний імунітет). Природна резистентність грунтується на здатності організму ліквідувати збудниказахворювання і запобігати розвитку хвороби.

Доказом наявності природної резистентності у людини до МБТ є секційні дані, які свідчать про ... Читати далі >>


Поради лікарів-фтизіатрів

Туберкульоз - хвороба убогості і антисанітарії. Щоб уберегти себе від цієї хвороби, потрібно піклуватися про свій імунітет - сильний імунітет в змозі самостійно перемогти паличку Коха, якщо та потрапляє в організм.

Щоб імунітет міг впоратися з хворобою, потрібно якісно і різноманітно харчуватися, приймати вітаміни, багато гуляти і займатися яким-небудь спортом. Провідну роль у поширенні лікарсько-стійкого туберкульозу грають в'язниці.
Лікування ув'язнених часто проводиться неправильно або самі хворі неправильно вживають ліки і в результаті туберкульоз з множинною лікарською стійкістю поширюється в геометричній прогресії.
Потрапляючи в повітря, паличка Коха зберігає життєздатність протягом 10 днів - наприклад, у вуличному пилу. Але при відсутності сонячного світла бактерії живуть набагато довше - кілька місяців.
Заразитися можна... Читати далі >>


Захворювання, що відносяться до компетенції пульмонології

До сфери ведення пульмонології відносяться наступні захворювання:
 
- абсцес легені
 - алергічний бронхопульмональних аспергільоз
 - альвеолярний мікролітіаз
 - бронхіальна астма
 - гамартома легкого
 - гемосидероз
 - гемоторакс
 - гістіоцитоз X
 - ідіопатичний фіброзуючий альвеоліт
 - інфаркт легені
 - легенева гіпертензія
 - легеневий альвеолярний протеїноз
 - легеневий фіброз... Читати далі >>
Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz